O nas

Witamy w naszej księgarni

  • Księgarnia internetowa Antures
  • Kupuj w internecie, bezpiecznie i tanio.

Księgarnia Internetowa ANTURES powstała z potrzeby chwili. Na rynku jest bardzo dużo konkurencyjnych platform, które oferujną tysiące pozycji w setkach różnych kategorii. ANTURES wyspecjalizowała się w książkach i szkoleniach ściśle związanych z rozwojem osobistym, i inteligencją finansową.

Założycielami księgarni są osoby, które z pasją przez ponad 10 lat odkrywały tajniki wiedzy prowadzącej do finansowej wolności. Dziś wolni finansowo pragniemy pomagac innym i  rozpowszechniac tak bardzo potrzebną i niedocenianą część wiedzy. W szkole uczono nas i przygotowywano do pracy na etacie, nikt nam nie powiedział, że świadectwo szkolne i  dyplom wyższej uczelni to nie  przepustka do świata biznesu.

Dziś liczy się Twoje zestawienie finansowe i  to w jaki sposób zarządzasz sobą i swoimi pieniędzmi. W naszej księgarni nie znajdziesz prozy, komiksów czy literatury fantastycznej.

Znajdziesz tu tylko pozycje które będą budować samego Ciebie i Twoich bliskich o ile skorzystasz z tej wiedzy. Z książkami oferujemy również szkolenia prowadzone przez najlepszych trenerów i mówców z Polski i Zagranicy.

 

 

Comments are closed.