Warning: session_start(): open(/var/lib/php5/sessions/sess_8prh1m6o3et56c4p2if024t1m3, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /usr/local/apache/www/htdocs/anturesftp/wp-content/plugins/default-facebook-thumbnail/mult_fb_thumbnail.php on line 47 O nas - Księgarnia rozwoju osobistego

O nas

Witamy w naszej księgarni

  • Księgarnia internetowa Antures
  • Kupuj w internecie, bezpiecznie i tanio.

Księgarnia Internetowa ANTURES powstała z potrzeby chwili. Na rynku jest bardzo dużo konkurencyjnych platform, które oferujną tysiące pozycji w setkach różnych kategorii. ANTURES wyspecjalizowała się w książkach i szkoleniach ściśle związanych z rozwojem osobistym, i inteligencją finansową.

Założycielami księgarni są osoby, które z pasją przez ponad 10 lat odkrywały tajniki wiedzy prowadzącej do finansowej wolności. Dziś wolni finansowo pragniemy pomagac innym i  rozpowszechniac tak bardzo potrzebną i niedocenianą część wiedzy. W szkole uczono nas i przygotowywano do pracy na etacie, nikt nam nie powiedział, że świadectwo szkolne i  dyplom wyższej uczelni to nie  przepustka do świata biznesu.

Dziś liczy się Twoje zestawienie finansowe i  to w jaki sposób zarządzasz sobą i swoimi pieniędzmi. W naszej księgarni nie znajdziesz prozy, komiksów czy literatury fantastycznej.

Znajdziesz tu tylko pozycje które będą budować samego Ciebie i Twoich bliskich o ile skorzystasz z tej wiedzy. Z książkami oferujemy również szkolenia prowadzone przez najlepszych trenerów i mówców z Polski i Zagranicy.

 

 

Comments are closed.

Warning: Unknown: open(/var/lib/php5/sessions/sess_8prh1m6o3et56c4p2if024t1m3, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0